Křídlové brány

Ocelová křídlová brána je vhodná do všech vjezdů a průjezdů do hmotnosti jednoho křídla brány 700 kg, dle rozměru křídla. Je vhodná tam, kde je málo místa pro odsunutí posuvné brány při otevření. Pro svoji jednoduchou konstrukci je levnější variantou posuvné brány, ale i nejméně náročnou na stavební úpravy.

Brána křídlová se skládá z jednoho nebo dvou křídel upevněných pomocí pantů na sloupku. Rám brány je svařen z ocelových uzavřených profilů a je možné ji dodat s libovolnou povrchovou úpravu. Při kombinaci žárového zinkování a následné nanesení práškové barvy jsou zajištěny vysoké antikorozní vlastnosti a dlouholetá životnost.

Brány jsou vhodné na pozemky, kde není možné použít pro otevírání prostor vedle brány. Vyžadují prostor pro otevření v průjezdu (1/2 průjezdu) a pevně ukotvené sloupky pro uchycení pantů. Panty je možné volit jak k přivaření, tak se základnou pro uchycení pomocí šroubů ať už do ocelového, nebo betonového podkladu.

Velikost brány je omezena pouze nosností sloupků a typem použitého pohonu.

Bránu je možné doplnit elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním, případně ovládání pomocí mobilního telefonu. Lze zvolit i pohon se solárním zdrojem a namontovat bránu i tam kde není přípojka elektrického proudu.