Výklopná garážová vrata

1

Kvalita a bezpečnost, vnější vzhled a komfort. Vyzrálá technika díky 50 letému Know–how při konstrukci vrat a pohonů. Velká rozmanitost motivů vrat, vhodných pro jakoukoli architekturu. Toto Vám umožní pouze originál — tedy originální vrata Berry od společnosti Hörmann.

Vrata a domovní dveře v dokonalé harmonii s exkluzivní řadou Design od společnosti Hörmann Jedinečným způsobem Vám toto umožňuje náš program Design. Pokud byl do dnešního dne jedinou „vizitkou“ vchod do domu, můžete nyní na stejnou úroveň povýšit také Vaši garáž.

Výklopná garážová vrata Berry N 80

  • skoro všechny odstíny RAL
  • možnost s vedlejšími dveřmi
  • na přání možno také velkorysá prosklení pro individuální kontrasty
2

Novinkou jsou u společnosti Hörmann výklopná vrata Berry — Decograin a Mahagon, tím je vůbec prvně poskytnuta možnost vytvořit vzájemně sladěný celkový obraz jednotlivých stavebních prvků, udávajících ráz celé fasádě.

Bezpečnost pro Vás a Vaši rodinu

Nejmodernější bezpečnostní funkce, které odpovídají přísné normě EN 13241–1 a které jsou součástí sériového vybavení, Vás ochrání před zraněním:

Ochrana proti sevření prstů, zajištěné odstavení vrat zabraňující zpětnému chodu vratového křídla a zabezpečení proti vloupání.

Garážová vrata a pohony bezpečnostní jednotkou Hörmann jsou prověřenou institutem TÜV. Záruka 10 let.


pdf Výklopná vrata berry