Pohon garážových vrat

Hörmann SupraMatic

1

Silný a bezpečný. Až o 50% rychlejší = nový pohon SupraMatic.

Váš televizor ovládáte také vsedě!

Díky inteligentnímu pohonu vrat SupraMatic zůstanete sedět ve svém voze a garážová vrata ovládáte jednoduše stisknutím tlačítka — rychle a komfortně.

Pohon SupraMatic je perfektně sladěn se všemi garážovými vraty Hörmann. Snadná montáž velmi usnadňuje dodatečné vybavení vrat tímto pohonem. Téma „údržby“ můžete tímto okamžikem zcela zapomenout. Patentovaný ozubený pás činí pohon SupraMatic bezúdržbovým — nic se nemusí olejovat, nastavovat nebo přizpůsobovat.

2

SupraMatic E Tažná a tlačná síla až 650 N, maximálně 800 N, otevírací rychlost maximálně 22 cm/sec., šíře vrat maximálně do 5500 mm, počet otevíracích cyklů = 25/den

SupraMatic P Tažná a tlačná síla až 750 N, maximálně 1000 N, otevírací rychlost maximálně 22 cm/sec., šíře vrat maximálně do 5500 mm, určen pro těžká sekční vrata např. s integrovanými dveřmi, počet otevíracích
cyklů = 50 / den

Funkce a bezpečnost

  • Ochrana proti vloupání díky 1 bilionu bezpečnostních kódů
  • Patentováno jen u společnosti Hörmann s účinností po celé Evropě: Uzavření vrat v kolejnici pohonu. Pokud jsou vrata zavřená, automaticky se zajistí a jsou tak účinně chráněna proti vypáčení.
  • V případě překážky vrata hned zastaví.

pdf Pohony garážových vrat